Informacje jak dodać wpis:

 1. Czy wiesz, że nasz katalog jest płatny, ale nie jest moderowany (wpis pojawia się od razu po Twoim dodaniu)? Domyślam się, że nie, dlatego zanim zdecydujesz się na dodanie wpisu, odwiedź stronę z regulaminem - znajdziesz w nim wszystkie kluczowe informacje. Pamiętaj - dodając wpis do naszego katalogu akceptujesz regulamin!

 2. Po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu możesz dodać wpis. Wejdź zatem na stronę główną i dobierz odpowiednią kategorię wraz z podkategorią nawiązującą do tematyki Twojej witryny.

 3. Na podstronie podkategorii odnajdź pole „nowa strona” i wpisz adres strony, którą chcesz umieścić w naszym katalogu. Na końcu naciśnij przycisk „wyślij”.

 4. Otworzy Ci się formularz dodania wpisu. Wypełnij w nim kolejno każde z pól, pamiętając o unikalnej treści opisu. Unikalność jest tak istotna, ponieważ dzięki niej link wychodzący ma dużo większą wartość dla wyszukiwarek. Dodając opis kilkakrotnie już wykorzystany, sam działasz na własną niekorzyść.

 5. Po sumiennym wypełnieniu wymaganych danych, wybierz typ wpisu, który będzie odpowiedni do Twoich potrzeb. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie opcje do wyboru:

  • „Wpis zwykły” - opłata za kod podana jest w formularzu. Dzięki niemu możesz dodać wpis do katalogu i może on się znaleźć w 3 kategoriach tematycznych.
  • SuperKod” - opłata za kod podana jest w formularzu. Dzięki niemu będziesz mógł dodać stronę do 100 katalogów. Listę katalogów i szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

 6. Gdy wybierzesz typ wpisu, poniżej kategorii wyświetli się krótka informacja oraz link do uiszczenia opłaty za kod (dostawcą usługi jest firma Dotpay S.A.). W ostatnim etapie płatności otrzymasz 8-mio znakowy kod, który po wpisaniu w odpowiednie miejsce formularza umożliwi Ci dopisanie się do naszej bazy. Wklejenie kodu dostępowego to już prawie koniec, pozostał jedynie dobór dodatkowych kategorii i podkategorii, w których chcesz by widniał wpis. Ważnym jest, aby były dobrze dobrane do tematyki dodawanej witryny. Maksymalnie możesz wybrać 3 kategorie tematyczne.

 7. W końcowej fazie dodawania upewnij się, że poprawnie wypełniłeś formularz. Sprawdź dwa razy, zanim naciśniesz „wyślij”, ponieważ później możliwość edycji wpisu będzie utrudniona.

 8. Jeżeli postępowałeś zgodnie z tą instrukcją, to decydującym krokiem jest naciśnięcie przycisku „wyślij”. Sekundę po jego naciśnięciu wpis staje się widoczny w katalogu.

 9. Jeśli zauważyłeś jakiś problem podczas dodawania wpisu – zgłoś go nam (kliknij tutaj aby się skontaktować z moderatorem).

  To wszystko – zasłużyłeś na kawę! Usiądź wygodnie i obserwuj jak Twoja strona zdobywa coraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach.